Workshop "Od myšlenky k architektuře"

Srdečně zveme k účasti na architektonickém workshopu s názvem Od myšlenky k architektuře pořádaném Seminářem dějin umění FF MUNI ve spolupráci s Metodickým centrem moderní architektury NPÚ ÚOP v Brně.
Workshop je určen všem studentům dějin umění, architektury a příbuzných oborů. Rádi uvítáme rovněž akademické i neakademické pracovníky.

15. 6. 2023

15. června 2023 proběhne celodenní konference v přednáškovém centru vily Stiassni, která bude zahájena v 10. hod. Od 17. hod. se bude konat společné setkání v zahradě vily Stassni.
16. je v plánu exkurze po historických památkách, uměleckých institucích a sbírkách v Olomouci. Společný sraz je naplánován na 10. hod. před Arcidiecézním muzeem v Olomouci.
Z důvodu omezené kapacity účastníků je nutné závazné přihlášení zasláním přihlášky na emailovou adresu: media.architektury@gmail.com formou Google formuláře Google form.
Workshop proběhne pod odbornou záštitou prof. PhDr. Jiřího Kroupy, CSC. a vedoucí Semináře DU FF MUNI doc. Mgr. Radky Nokkala Miltové, Ph.D.