Informace ke státním závěrečným zkouškám

20. dubna 2018

V rámci akademického roku 2017/2018 se státní závěrečné zkoušky pro studenty bakalářského a navazujícího magisterského studia konají ve dnech 12.-13. června. Diplomové práce je třeba odevzdat do konce dubna 2018. Pouze v odůvodněných případech (vážné důvody), které budou schváleny vedoucím Semináře dějin umění, je možné přistoupit ke státní závěrečné zkoušce v září – termín 5. září. Diplomová práce v tom případě může být odevzdána maximálně do konce června 2018, ovšem pouze s vědomím a doporučením vedoucí či vedoucího práce. I v tomto případě je třeba se ke státní zkoušce přihlásit do konce května 2018.

Z důvodu nemoci Pavly Schelleové se diplomové práce odevzdávají v knihovně u Martina Deutsche.

doc. Mgr. Ondřej Jakubec, Ph.D.

Proděkan pro bakalářské a magisterské studium Filozofické fakulty

Telefon: 549 49 1576
E‑mail: