Erasmus Days 2021 na MUNI

8. 10. 2021

Co tě čeká:
• Živé přednášky nebo livestreamy, na kterých ti fakultní koordinátoři ukážou, co na příští rok upekli.
• Zjistíš všechno o fakultních partnerský univerzitách, výjezdech do celého světa i stážích, ze kterých HRisty klepne.
• Zkušenosti ze zahraničních pobytů přímo od studentů z fakult – přijď si poslechnout jejich vyprávění a uvidíš, že na tom vyjet na Erasmus není vůbec nic složitého.
• Informace o stýpku, podmínkách výjezdů i deadlinech – Když to chytneš zavčasu, vyjet se dá skoro kamkoli.
❗ Celý program a online livestreamy najdeš v platformě Eventee, kde se můžeš při online přednáškách přes chat ptát na všechno, co tě zajímá – dokonce i v aplikaci.📱
 Filozofická fakulta – Online – čtvrtek 14. října ve 14:00, fyzicky ve středu 13. října v 10:00 (Místnost B2.11)