Potenciál migrace. Přínos (nejen) ruských emigrantů meziválečné Evropě

22. 11. 2022

Jménem Centra raně středověkých studií při Semináři dějin umění Masarykovy univerzity vás srdečně zveme na slavnostní setkání v univerzitním kině Scala, které se uskuteční ve středu 30. listopadu 2022 od 18 hodin. Rádi bychom vám představili výsledky naší čtyřleté práce na projektu Potenciál migrace. Přínos (nejen) ruských emigrantů meziválečné Evropě, podpořeném TAČR. Těšit se můžete mj. na dokumentární film, krátké animované snímky nebo panelovou výstavu věnovanou meziválečné emigraci. K zakoupení či nahlédnutí nabídneme také odborné publikace a překlady beletrie, které v rámci projektu vznikly.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Odkaz na událost na Facebooku: shorturl.at/blw17