Procházka Brnem – město očima ukrajinských dětí

2. 6. 2022

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

milé studentky, milí studenti,

srdečně vás zveme na výstavu Procházka Brnem – město očima ukrajinských dětí, kterou společně připravily Ústav dějin umění AV ČR a Seminář dějin umění FF MU ve spolupráci s Knihovnou Jiřího Mahena. Výstava navazuje na procházku městem nazvanou Za historií i pověstmi Brna a představí výtvarné práce a texty ukrajinských dětí ze Základní školy Brno, Jana Babáka 1, doplněné fotografiemi z prohlídky města.

Výstava bude zahájena ve středu 8. června 2022 v 17 hodin v Knihovně Jiřího Mahena, Kobližná 4, a potrvá do konce června.

Těšíme se na vás!

Za nezištnou pomoc s realizací programu pro děti a s přípravou výstavy vděčíme kolegyním ze Semináře Stefanii Demchuk, Arině Alekseevě a Haně Blažkové. Děkujeme!

Kateřina Dolejší a Michaela Šeferisová Loudová