Scola Telcz 2019

9. 1. 2019

Vážené studentky a studenti,

zveme Vás k účasti na mezinárodním interdisciplinárním studentském workshopu Scola Telcz 2019, který se uskuteční ve dnech 22.-27. 2. 2019 v Telči.
Ve spolupráci Semináře dějin umění a dalších pracovišť Masarykovy univerzity, Donau-Universität v Kremsu, Českého vysokého učení technického v Praze, Slovenské technické univerzity v Bratislavě, Národního památkového ústavu a Ústavu teoretické a aplikované mechaniky AV ČR budou účastníci workshopu pracovat na návrzích proměny a oživení zahradního prostoru bývalé jezuitské koleje v samotném centru Telče, který dnes náleží k objektu Univerzitního centra Telč Masarykovy univerzity a k objektu stavební fakulty Českého vysokého učení technického. V rámci několikadenního pobytu proběhnou také přednášky, zabývající se daným tématem z hlediska dějin umění, památkové péče, sociologie, teorie architektury a dalších oborů. Jak proběhly minulé ročníky se můžete
podívat na https://www.scola-telcz.net/.

Ubytování je zajištěno v Centru Masarykovy univerzity, kde bude probíhat i část programu, zde je i možnost zajistit stravování. Část nákladů bude hrazena formou stipendia, účast na workshopu je možno uplatnit i v rámci předmětu Odborná exkurze.

V případě zájmu se hlaste emailem Mgr. Janu Galetovi na 170193@mail.muni.cz
nejpozději do 10. 2.

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info