workshop Scola Telcz 2021, který se uskuteční ve dnech 15.–17. 2. 2021.

Zveme vás k účasti na mezinárodním interdisciplinárním studentském workshopu Scola Telcz 2021, který se uskuteční ve dnech 15.–17. 2. 2021.

 

Tématem letošního ročníku je Telč Intouchable a zaměří se na virtuální obraz města Telče a zachycení jeho kulturní, sociální, historické a prostorové podstaty v individualizovaných mentálních mapách. Hlavním tématem bude hledání odpovědi na otázku  - Jaké je vnímání města bez jeho fyzické návštěvy?

 

V průběhu tří dnů se můžete těšit na přednášky, společnou skupinovou práci a konzultace, zaměřené nejen na dějiny umění. Hlavním komunikačním jazykem celého workshopu je angličtina. Z důvodu epidemiologické situace bude vše probíhat online, zúčastnit se tedy můžete téměř odkudkoli! V této době, kdy všichni pociťujeme značnou sociální izolaci, jistě oceníte možnost alespoň distančně poznat nové kolegy z jiných oborů a rozšířit si obzory mimo naši „kunsthistorickou bublinu“.

 

Pokud jste měli zapsaný jeden z těchto předmětů - DU1709 Odborná exkurze;

DU1744 Scholarship abroad; DU2106 Exkurze vícedenní - nebo to plánujete na semestr příští, je možnost si jeden z nich workshopem splnit.

 

Více informací naleznete v plakátu v příloze, ale také můžete s dotazy a přihlášením kontaktovat Terezu Říhovou (438353@mail.muni.cz) a Veroniku Řezníčkovou (441780@mail.muni.cz). Prosíme vás o přihlášení nejpozději do 31.

  1. 2021.

 

Společně s naší vedoucí Semináře dějin umění Radkou Nokkala Miltovou, která přednese příspěvek věnovaný raně novověké historii Telče, vás ještě jednou srdečně zveme a budeme se těšit na vaši účast!

 

Tereza Říhová & Veronika Řezníčková

25. 1. 2021


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info